• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Предметні тижні

Однією з ефективних форм роботи в школі є проведення предметних тижнів, які готують вчителі-предметники разом з учнями. Глибше пізнати той чи інший предмет, відкрити для школярів нові його грані - завдання кожного предметного тижня.

Предметний тиждень астрономії

Блез Паскаль казав: «Дивно не те, що Всесвіт нескінченний, а те, що людина може його збагнути». Саме тому однією із найдивовижніших та таємничих наук є астрономія. Про будову Всесвіту, космічні дива та астрономічні об’єкти, історію підкорення космосу, про дослідників та першопрохідців космічних просторів велася мова під час позакласних заходів, проведених з 08 по 12 квітня 2019 року вчителем Бурдейною Л.В. в рамках предметного тижня астрономії «Стежками космосу».

Відповідно до плану Тижня для учнів 5-х класів була проведена заочна подорож «Сонячною системою». Найкращими знавцями будови Сонячної системи виявилися: Ткачова Ніка, Тарасевич Валерія, Гуревська Влада, Смілянець Ксенія, Огурченко Владислава, Вонсович Вікторія. У розважальній грі «Крок до зірок» серед учнів 4-х класів перемогли: Байдалюк Максим, Міньковський Владислав, Корбутяк Ярослав, Кулик Марк, Щербань Лєра, Овсянецька Анна. Найбільш активним серед учні 6-х класів під час пізнавальної години «Ми ті, хто несе астрономію людям» були: Томашевський Сергій, Зощенко Юлія, Кизима Кіріл, Вдов Анастасія, Колесник Анна, Чабан Крістіна, Данілова Анна, Брязкун Дмитро, Насальський Владислав. В інтелектуальних змаганнях семикласників «Через терни до зірок» перемогу здобули: Міньковський Олександр, Вітуліна Раїса, Хохлова Ксенія, Розводовська Анастасія, Ізиченко Вероніка, Махиня Ілля. А 10 - класники смакували астрономічними знаннями в інтелектуальному кафе «Перлини зоряного неба». Найбільшими поціновувачами астрономічних блюд стали: Бойко Лєра, Мовчан Марина, Котович Нікіта, Сімонова Анастасія, Крохмаль Марина. Учні 8-х класів дізналися більше про історію підкорення космосу під час позакласного заходу «Космос далекий і близький». Про долю людини і зірки говорили одинадцятикласники під час бесіди про астрологію. Дев’ятикласники перегорнули сторінки усного журналу «Дорога в космос». Допомогли підготувати його Чабан Дмитро, Корчевна Катерина, Щербань Ірина, Моруженко Максим, Заїка Олег, Кирик Анастасія, Мірянова Анна.

Дякую учасникам заходів за цікавість, бажання знати більше, азарт у грі, прагнення до перемоги. Хочу вам побажати підкорення найвищих сходинки навчального Олімпу.

Предметний тиждень української мови та літератури

З 11 до 15 березня 2019 року був організований і проведений вчителями – словесниками «Тиждень української мови та літератури» з метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; розширити кругозір учнів та поглибити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка, підвищувати рівень декламаторських здібностей, сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Під час проведення «Тижня української мови та літератури» в школі були організовані і проведені заходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу. В шкільній бібліотеці організовані тематичні виставки художньої, наукової,публіцистичної літератури, присвячених творчості Т.Г. Шевченка.

Учителі школи та старшокласники взяли активну участь у флешмобі, в ході якого читали вірш Т.Г.Шевченка «Думи мої, думи мої…»

Для учнів 5 класів був проведений брейн-ринг «Цікаве про звуки і букви»(учитель Бабійчук Т.М.). Цікаво пройшов мовознавчий турнір «Ану-мо,українці» між учнями 8 класів(учитель Решетніченко О.В.). Шестикласники поглибили свої знання про життя і творчість Т.Г.Шевченка в літературній вітальні «Тарасовими стежками»( учитель Кравцова Н.М.). Цікаво були проведені конкурс знавців творчості Т.Г.Шевченка для учнів 9 класів (учитель Кравцова Н.М.),українознавча гра «Розумники й розумниці» для учнів 7 класу (учитель Решетніченко О.В.). Серед учнів 10 класу був проведений конкурс буктрейлерів до творчості українських письменників (учитель Бабійчук Т.М.).

Незабутні враження залишились від вистав «Наймичка» і « Трагедія і та покликання Шевченкового кохання», які майстерно були поставлені членами драматичного гуртка під керівництвом Кравцової Н.М.

Учні 1-11 класів взяли активну участь у написанні влсних есе «Краса і милозвучність української мови».

Учителі словесники показали нові педагогічні технології, продемонструвати найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку креативності учнів. Слід відзначити творчу роботу вчителів української мови та літератури , які доклали багато зусиль, щоб заходи пройшли на належному рівні. Тиждень завершився. Але не завершується наше вдосконалення як носіїв чистої, літературної української мови.

Пам’ятаймо, що мова – безцінний скарб, який ми отримали у спадщину і мусимо передати далі.

Предметний тиждень математики

«Зацікавити розум дитини – ось що є одним з основних положень нашої доктрини. І ми нічим не нехтуємо, щоб прищепити учневі смак, ми б сказали, навіть пристрасть до навчання» – писав видатний математик М.В. Остроградський.

З 25 лютого по 1 березня у школі проводився тиждень математики. Мета якого надати учням можливість здобути додаткові знання з математики, історії її розвитку; показати зв'язок математики з іншими науками; забезпечити різнобічний розвиток особистості; дати можливість здобувачу освіти взяти участь у заходах тижня; формувати інтерес до вивчення предмета, спонукати до пізнавальної діяльності. Під час тижня були проведені: математичний турнір(6-А кл), вікторина (8-А кл), гра «Щасливий випадок» (11 кл), «Математичний БУМ»(7 кл), «Математичне лото»(8-Б кл), «Ерудит» (5-А, 5-Б кл) та чемпіонат по розв'язуванню логічних задач (5-11 кл). В результаті було визначено найкращих знавців математики.

/Files/images/tijden_matematiki/Тиждень математики_1.jpg/Files/images/tijden_matematiki/Тиждень математики_4.jpg/Files/images/tijden_matematiki/20190225_100848.jpg/Files/images/tijden_matematiki/20190225_101620.jpg/Files/images/tijden_matematiki/IMG_20190301_130658.jpg/Files/images/tijden_matematiki/20190226_111328.jpg/Files/images/tijden_matematiki/P1040553.JPG/Files/images/tijden_matematiki/P1040556.JPG/Files/images/tijden_matematiki/P1040557.JPG/Files/images/tijden_matematiki/P1040561.JPG

Предметний тиждень біології

Знання з біології не даються самі по собі, а здобуваються у творчому пошуку учнів.

З 4 по 8 лютого 2019 року в нашій школі проходив тиждень біології, в якому активну участь взяли учні 5-11 класів. Під час предметного тижня було проведено заходи, які були спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності учнів з навчального предмету. Тому діти вчаться самостійно знаходити відповіді на поставлені перед ними завдання шляхом створення міні-проектів.

4 лютого на загальношкільній лінійці учні ознайомилися з планом проведення предметного тижня.

Учні 8 класів були активними учасниками гри «Слабка ланка». 9 класники змагались під час інтелектуального конкурсу «Біологічне лото». Учні 6 класу презентували для молодших школярів проект на тему «Рослини - хижаки» підготовлений під керівництвом Самсевич О.В. Для учнів 7 класу було проведено гру «Щасливий випадок». Учнів 6 – х класів стали учасниками конкурсу «Кращий знавець біології». Учні 10 і 11 класу вели запеклу боротьбу на кращого знавця біології в інтелектуальній грі «Біологія +…».

Переможці та найактивніші учасники були нагороджені призами.

/Files/images/tijden_bolog/IMG-92fa9babdf2f688cca8fc3029cce2348-V.jpg/Files/images/tijden_bolog/IMG-d8333ba4eb837631ee8627ab9c94b8e4-V.jpg/Files/images/tijden_bolog/IMG-c64b4455fdb173edf5c9e1387c8a6d6f-V.jpg/Files/images/tijden_bolog/IMG-5a1a2fbcd0ec376ba2ca83be25920472-V.jpg/Files/images/tijden_bolog/IMG-61389a4b5149edc5b912c3114bb3deeb-V.jpg/Files/images/tijden_bolog/IMG-54fd7efc939f5b14b51a6a0768325a9f-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2458